Slide
Kuva: Mirva Mäkinen

Yhteystiedot

Hallitus - skskhallitus@gmail.com

Puheenjohtaja Mervi Jokinen

puheenjohtaja.sksk@gmail.com

Sihteerit (yhdistyksen posti) Niina Rovio ja Tiina Ultamo
Matinniityntie 33 A
16300 Orimattila
p. 044 362 0015 (Niina)
Varapuheenjohtaja Henna Yli-Leppälä

henna.ylileppala@gmail.com

Jäsen Leena Nousiainen

nouzers66@gmail.com

Jäsen Aija Hakola

hakolaaija@gmail.com

Jäsen Johanna Höök-Nikanne

johanna.hook-nikanne@fimnet.fi

Jäsen Hanna Kari

pentuvalitys.sksk@gmail.com

Myös pentuvälitys, pentuetiedustelut (pennunostajat)

Jäsen Salla Simpura-Päivö

salla.simpura@hotmail.com

Rahastonhoitaja Satu Tupeli-Kokkonen
Raijankorventie 420
16800 Hämeenkoski
Jäsensihteeri Susanna Karlsson

Nimen- ja osoitteenmuutokset
jäseneksiliittymislomakkeet
jasensihteeri.sksk@gmail.com

Piikuja 4 B 34, 01600 Vantaa
040-5107676 (puhelut iltaisin)

Kotisivujen ylläpito Nathalie Koskenniemi

sksk.kotisivu@gmail.com

Jalostustoimikunta - jalostustoimikuntasksk@gmail.com
Puheenjohtaja Susanna Päivätie

Maisinkuja 4
01940 Palojoki
susanna@daywayskennel.fi

Posti jalostustoimikunnalle ensisijaisesti osoitteeseen:
jalostustoimikuntasksk@gmail.com

Sihteeri Salla Simpura-Päivö

salla.simpura@hotmail.com

Varapuheenjohtaja, pentulista päivitys Sanni Oikarinen

pentulista.sksk@gmail.com

Asiantuntijajäsen Marina Hultholm

marina.hultholm@fimnet.fi

Jäsen Mikaela Holmström jäsen

holmstrom.mikaela@gmail.com

Jäsen Kikko Askola-Mauno

kikko.askolamauno@gmail.com

Jäsen Nathalie Koskenniemi

nathalie.karakko@gmail.com

Kuunteluoppilas Lotta Luusuaniemi

l.p.penttinen@gmail.com

Kuunteluoppilas Mia Karhu

mia.karhu@outlook.com

Kuunteluoppilas Tiina Kopsa

kennel.silvershade@gmail.com

Kuunteluoppilas Henna Yli-Leppälä

henna.ylileppala@gmail.com

Hallituksen puheenjohtaja Mervi Jokinen

puheenjohtaja.sksk@gmail.com

Pentuvälitys, pentuetiedustelut (pennunostajat), pentupakettien postitus Hanna Kari

pentuvalitys.sksk@gmail.com

Harrastustoimikunta
Puheenjohtaja Anu Turu
Jäsenet

Susanna Karlsson
Riikka Helkamäki
Aija Hakola

Näyttelytoimikunta
Puheenjohtaja Eija Nurmela

eija@bigpaws.fi

Jäsenet

Niina Rovio
Anna Salminen
Johanna Höök-Nikanne

Tiedotustoimikunta
Puheenjohtaja Henna Yli-Leppälä

henna.ylileppala@gmail.com

Jäsenet

Anu Turu
Niina Rovio
Tiina Ultamo
Salla Simpura-Päivö
Nathalie Koskenniemi
Susanna Karlsson
Hanna Kari
Mervi Jokinen

Snautseri- Pinserirotujen ulkomuototuomaritoimikunta
Yhteyshenkilö Päivi Takkinen

Paivi.Takkinen@ucb.com