SUOMEKSI
IN ENGLISH

Suomen Kääpiösnautserikerho ry - Finska Dvärgschnauzerklubben rf

Kasvattajat P - T

Peacemaker Eija-Maaria Jussila, Satakunnantie 54, 29200 Harjavalta
040 5016309,
eijamaaria.jussila@dnainternet.net
Värit, joita kasvattaa: 


Paratus Annica Brax, Myllytie 14 01300 Karjaa
040 931 5551,
annica.brax@gmail.com
Värit, joita kasvattaa: 

  


Pepperleaf Tarja Lehti,Kirkkonummi
050 311 3141, pepperleaf@elisanet.fi
Värit, joita kasvattaa:


Petremma's Petra Parviainen-Tohmo, Kuusitie 1, 49460 Hamina
040 1411 380,
petremmas@gmail.com
Värit, joita kasvattaa: 

 


Pihkatassun Johanna ja Risto Simola, Koivoontie 79, 13880 Hattula
040 835 5516,
kennel@pihkatassun.com
Värit, joita kasvattaa: 

Pirius Päivi Piri-Helin, Takahaantie 3, 21530 Paimio/Turku
050 593 5884,
piri.helin@gmail.com
Värit, joita kasvattaa:

Piskunen Anu Kares, Haimoontie 804, 03400 Vihti
044 054 4654,
anu@notsofool.com
Värit, joita kasvattaa:

Pohojosen Anu Rautiainen, Annikinpolku 4, 87250 Kajaani
050 5974774,
anu.rautiainen@articmedia.fi
Värit, joita kasvattaa:

Pro Auctore Marina Hultholm, Saarimetsäntie 142, 65630 Karperö
0400 120416,
marina.hultholm@fimnet.fi
Värit, joita kasvattaa
 

Proceller Satu Lampinen, Kangasala
0400 828 688,
proceller@gmail.com
Värit, joita kasvattaa:

Rantakaupin Kirsi Saarnio, Kahloistenkuja 11, 23600 Kalanti
045 675 7395,
kirsi.saarnio@uusikaupunki.fi
Värit, joita kasvattaa:

Raven's Tot Nadja Leino, Kuusitie 2, 01400 Vantaa
040 56 34 855,
ravenstot@gmail.com
Värit, joita kasvattaa: 

Realsilveer Minna Kaasinen, Kaivoskatu 8, 83500 Outokumpu
050 327 5599,
minna.kaasinen@pp.inet.fi
Värit, joita kasvattaa: 

Salteye's Virpi Satonen, Naapintie 30, 35500 Korkeakoski
0400 934 839, virpi.satonen@elisanet.fi
Värit, joita kasvattaa: 

Side-Line's  Hilkka Sjöblom & Niina Järvinen, Nybronpiha 14, 02400 Kirkkonummi
hilkka.sjoblom@hotmail.com /050-356 9001 - Hilkka
niinas@kolumbus.fi /040-579 6170 - Niina

Värit, joita kasvattaa:

Silverjoy Anne Jaakkola, Vainiokatu 7 as 1, 33500 Tampere
045 6789 284,
silverjoy@elisanet.fi
Värit, joita kasvattaa:

Skorpiko's, Mervi Aittamäki, Pornainen
skorpikos@gmail.com
Värit, joita kasvattaa:

Stator
Taija Järvelä-Välimäki, Masontie 43, 37180 Sarkola (Nokia)
040 561 7773,
taija.suomi2@luukku.com
Värit, joita kasvattaa: 

Super Play's Mervi Raisaari, 01860 Perttula / Nurmijärvi
0400 617 255, mervi.raisaari@kolumbus.fi

Värit, joita kasvattaa: 

Supervisors, Anna Pukkila, Mannintie 6, 39200 Kyröskoski
044 9188492,
anna.pukkila@gmail.com

Värit, joita kasvattaa: 

Svartheim's Mira Kauhanen, Suksikatu 45B, 87150 Kajaani

044 508 9222, mira.s.kauhanen@gmail.com
Värit, joita kasvattaa:
 

Tahtitassun Arja Liinavuori, Espoo
041 472 8860, kennel@tahtitassun.fi
Värit, joita kasvattaa:


Taidog's Taina Jussila, Koppelonkatu 7 37140 Nokia
040 776 5665, taina.humaloja@gmail.com
Värit, joita kasvattaa:

Tiaras Diamonds Satu Valle, Umpiaidankuja 19 b, Söörmarkku 29570
050 4685796, satu.valle@gmail.com
Värit, joita kasvattaa:

Timekiller Mikaela Holmström, Mäntymaantie 11 B 5 65280 Vaasa
041 434 1888, holmstrom.mikaela@gmail.com
Värit, joita kasvattaa: 


Tmavi Knir Irina Poletaeva & Igor Popov, Rekolantie 52, 01400 Vantaa

040 561 7356 0400 297 629, tmavi.knir@gmail.com
Värit, joita kasvattaa:

Trixer Soile Bister, Itäinen Kuninkaantie 219, 02580 Siuntio
044 554 8485, 09-298 6361,
soile.bister@luukku.com
Värit, joita kasvattaa:

Tuumailijan Leena Suonpää, Väinämöisentie 9 A 3, 39100 Hämeenkyrö

040 847 7523, lisemette08@gmail.com
Värit, joita kasvattaa: