SUOMEKSI
IN ENGLISH

Suomen Kääpiösnautserikerho ry - Finska Dvärgschnauzerklubben rf

Kasvattajat F - J

Faustkämpfen Kikko Askola-Mauno & Jarno Mauno, Ilomäentie 54, 45370 Valkeala
0400 817 214 (Kikko), kikko.askolamauno@gmail.com

Värit, joita kasvattaa:


Felicos Tiina Sippola, Pajutie 10, 12310 Ryttylä (Hausjärvi)
040 5415907,
tiina.sippola@hotmail.com
Värit, joita kasvattaa:


Finnexc, Claudia Schmidt & Antti-Heikki Kotkanen, Hokansalmentie 71a, 52550 Hirvensalmi
045 313 6185 Claudia (Saksa&Englanti), 041 529 7293 Antti-Heikki
claudia.schmidt@finnexc.de antti-heikki.kotkanen@finnexc.de
Värit, joita kasvattaa:


Firmitas Mervi Kuoksa, Heinäkankaantie 9, 37800 Akaa
045 121 7227 kennelfirmitas@gmail.com
Värit, joita kasvattaa:  


First Royal,Tarja Kuusisto, Mäntysalontie 47 28800 Pori
0400 505 613, kuusisto.tarja@gmail.com
Värit, joita kasvattaa:

 


Frozen Flash, Riikka Leino, Pihlajantie 11 28450 Vanha-Ulvila
044 5757058 leino.riikka@gmail.com
Värit, joita kasvattaa:

Funace´s Satu Hakala, Haapanatie 35A8, 90150 Oulu
044 050 0093,
funaces@gmail.com
Värit, joita kasvattaa:

Great Valentines Gunilla Björkskog, Solfvägen 245 bst 18, 65450 Solf, Korsholm/Mustasaari
050 536 2634,
nilla.renkonen@gmail.com
Värit, joita kasvattaa:

Greedy Rascal's Minna Mård, Isoniityntie 33, 03850 Pusula
040 532 7731,
greedyrascals@gmail.com
Värit, joita kasvattaa:

Harmaatähden Päivi Makkonen, Satamatie 3, 35100 Orivesi As.
044 565 8043, makkonen.paivi@gmail.com
Värit, joita kasvattaa:

Heathkeeper's Johanna Similä, Vaasa
040 823 1210, johanna.simila@gmail.com
Värit, joita kasvattaa:

Helberin Kaija Luukkanen, Tampere
040 729 7786, orvokki111@gmail.com
Värit, joita kasvattaa:

Herttuattaren Sanna Herttua-Laiho, Vanha Vaasantie 257 , 29600 Noormarkku
040 705 3502, sherttua79@gmail.com
Värit, joita kasvattaa:

Hoarfrost's Virpi Katajisto, Aatuntie 1, Särkisalmi (Parikkala)
050 3503147,
virpi.katajisto@gmail.com
Värit, joita kasvattaa : 
 

 
Hoffzer Maarit Vähä-Antila, Väinämöisentie 9 A 6, 39100 Hämeenkyrö
040 861 3828, maarit.vaha.antila@gmail.com
Värit, joita kasvattaa : 

Hömpötin Marjukka & Topi Marttila, Kokonkyläntie 754, 61820 Kainasto (Kauhajoki)

040 138 2838, marjukka.marttila@gmail.com
Värit, joita kasvattaa:


IkiharmaanVirpi ja Matti Niemelä, Seikkulantie 33, 68230 Lohtaja (Kokkola)
044 345 2335,
mj.niemela@kotinet.com
Värit, joita kasvattaa:

Imbrez Mikko Samuli, Lauritsankuja 13, 20740 Turku
0400 743 219,
mikko.samuli@kennelimbrez.com
Värit, joita kasvattaa:

Ivanowish Irina Ivanoff, Kuopio
044 0434940, irina.ivanoff@outlook.com 

Värit, joita kasvattaa:

Jettaharjun Maiju Karppinen, Korpimaantie 1, 15320 Lahti

044 068 7665, jettaharjun@gmail.com
Värit, joita kasvattaa :

Jettyspoof's Nea Tolonen, Kankaanmetsäntie 30, 04660 Numminen
040 8275558
, nea.tolonen@gmail.com
Värit, joita kasvattaa:

Jip-Jap'n Päivi Virtanen, Hakalankatu 12, 24100 Salo
jipjap@msn.com
Värit, joita kasvattaa:

Juliuksen Anne Oikarinen, Sokajärventie 11, 87100 Kajaani
,
anne.juliuksen@gmail.com / Sanni Oikarinen
0440319597,  sann96@hotmail.com
Värit, joita kasvattaa: